Działka rolna, ul. Beskidzka
Beskidzka, Godziszka, śląskie
- 139 000 zł
- 1 444 m²
- 96,26 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Działka rolna, ul. Beskidzka
Beskidzka, Godziszka, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Działka rolna, ul. Beskidzka
Zaktualizowane: 16 maja 2026
139 000 zł 1 444 m² 96,26 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 139 000 zł (96,26 zł/m²)
- Działka: rolna, 1 444 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-5935/3123/OGS
Lokalizacja
- Adres: Beskidzka, Godziszka, Buczkowice, bielski, śląskie
Opis nieruchomości
KORDIAN OCHOCKI
Agent prowadzący
Na sprzedaż trzy atrakcyjnie położone działki oznaczone jako grunty orne o łącznej powierzchni 1444m². Działki o kształcie nieregularnym- zbliżonym do prostokątnego. Teren lekko nachylony. Media na działach sąsiednich. Działki położone w malowniczej miejscowości Godziszka, u podnóża Beskidu Śląskiego. (...)
694 486...
694 486 486